A Hewlett-Packard lett a legfittebb munkahely!

2013-ban indult az a kezdeményezés, mely a munkavállalók egészségi, fittségi állapotát és sportolási szokásait méri, és egyúttal díjazza is azokat, akik a legtöbbet teszik az alkalmazottak mozgásának ösztönzéséért.

A felmérést végző Team Rekreáció Kft. kis-, közép- és nagyvállalat kategóriában is hirdetett győztest, amire a dolgozók válaszainak alapos vizsgálata után került sor. A verseny gerincéül szolgáló kérdőívek rákérdeztek az egyéni sportolási szokásokra és arra is, hogy a munkahely mennyire lép fel támogatóan ebben a kérdésben a munkavállalók javára.

Kisvállalat kategóriában a Hansgrohe Kft., középvállalt kategóriában a GE Healtcare, míg nagyvállalat kategóriában idén a Hewlett-Packard vihette haza a győztesnek kijáró kupát. A díj és a Legfittebb munkahely megtisztelő címe mellett a vállalatok egy-egy Fittségi napot is nyertek munkásaik számára a szervezőktől. Aki pedig idén lemaradt volna a kezdeményezésről, annak sem kell lemondani végleg a legfittebb címről. A Team Rekreáció Kft. 2014-ben is meghirdeti a versenyt, amire jelentkezni novemberig lehet a www.legfittebbmunkahely.hu címen.