Ingyenes konzultáció az otthoni wellness térhez

Nagy sikerrel zárult február elején a Fürdőszoba kiállítás, ahol az is kiderült hogyan lehet eredményesen beépíteni a wellness funkciót kültérre és beltér egyaránt.


Három napig minden a fürdőszobáról, szólt a Fürdőszoba kiállításon. A berendezési tárgyak, funkcionális és design elemek mellett az otthoni wellness témakörét és alaposan körbe járták. 

A 20 éve wellnesshez és kültéri kikapcsolódáshoz használatos termékeket forgalmazó SpaTrend ingyenes konzultációval várta azokat, akik az otthoni pihenést új szintre emelnék. 

A kiemelkedően teljesítő a konzultáción kiderült, hogy itthon is egyre többen szavaznak a testi és lelki egészséget javító masszázsmedencékre. A több mint 5000 eladott jakuzzi tapasztalatával minden részletre kiterjedő, egyéni tanácsokat tudtak adni a szép számban megjelent érdeklődőknek. 

A SpaTrend által forgalmazott csúcskategóriás jakuzzik beltéren és kültéren egyaránt megállják a helyüket, így azok is értékes tippekkel távoztak, akik a fürdőszoba helyett teraszra képzelték el modern wellness eszközüket. 

A jakuzzik mellett, ezért időjárásálló kerti bútorok és minőségi grillek is bemutatásra kerültek. Ezeket megtekinthették és kis próbálhatták a látogatók. A személyre szabott ingyenes konzultáción ezekről is bővebben informálódhatott bárki, aki nem csak egy wellness sarkot hanem egy teljes terasz átépítést vagy felújítást tervezett.

Lemaradtál az eseményről? Ne búsulj, a SpaTrend bemutatótermeiben továbbra is lehetőséged van személyre szabott konzultációt kérni! Használd ki az év elején kedvezményeket, és újítsd meg teraszodat még tavasz előtt!